У росії визнали Google банкрутом

У рф Арбітражний суд москви визнав російську “доньку” Google, ТОВ “Гугл”, банкрутом, передає видання Liga з посиланням на РИА Новости.

Початкову процедуру банкрутства в “Гуглі” в листопаді 2022 року ввів Дев’ятий арбітражний апеляційний суд за власною заявою компанії.

Вимоги до компанії заявили кредитори, розмір вимог становить близько 53,6 мільярда рублів ($5,5 млн). Близько 32,8 мільярда рублів вимагає медіахолдинг “Царьград”.

Обмеження на використання коштів за рішенням судів пояснюють також тим, що російська “донька” блокувала YouTube-канали російських користувачів.

У серпні Google розпочала масове блокування корпоративних сервісів Google Workspace, таких як корпоративна пошта, Google Документи, Google Диск та багато інших, для російських компаній, що знаходяться під санкціями.

Джерело liga

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше