У росії з’явилася нова зброя – «Дракон»: прототип вогнеметної системи ТОС-3

росія розробила нову потужну вогнеметну систему “Дракон”

За інформацією німецького видання Welt, у росії було розроблено нову вогнеметну систему, яку назвали “Дракон”. Це прототип наступника відомих систем ТОС-1 і ТОС-2, який отримав назву ТОС-3. Новинка відрізняється збільшеною дальністю стрільби до 15 кілометрів, що робить її менш вразливою для атак з використанням FPV, які застосовує Україна.

“Дракон” оснащений ракетами з термобаричними боєголовками, які здатні завдавати значних руйнувань. Однією з важливих особливостей системи є її здатність до масованого вогню, який може перетворити об’єкти оборони та міські райони у руїни всього одним залпом. Welt підкреслює, що з цією зброєю важко боротися навіть таким міцним спорудам, як бункери.

Ця розробка викликає занепокоєння, оскільки її застосування може призвести до значних втрат та руйнувань у конфліктних зонах, особливо в умовах міських боїв.

Джерело informer

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше