Україна призупиняє експорт електроенергії для стабілізації енергосистеми

Україна з 11 жовтня призупиняє експорт електроенергії з метою стабілізації своєї енергосистеми. Про це повідомляє Міністерство енергетики.

«Сьогоднішні ракетні обстріли, що вразили теплову генерацію та електричні підстанції, змушують Україну піти на припинення з 11 жовтня 2022 року експорту електроенергії задля стабілізації власної енергосистеми», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що росія продовжує здійснювати енергетичний терор проти України, а також посилює енергетичний тиск на Європейський Союз. Так, експорт електроенергії з України допомагав Європі зменшувати споживання російських енергоресурсів.

«І саме тому росія знищує нашу енергосистему, вбиваючи саму можливість експорту електроенергії з України», — вважає міністр енергетики Герман Галущенко.

  • У Києві та Київській області, Черкаській, Чернігівській областях, а також у Житомирі введений графік аварійного відключення споживачів від енергопостачання.
  • Зранку 10 жовтня росія здійснила масований ракетний удар по всій території України: було випущено понад 80 ракет.
  • Внаслідок обстрілів постраждали об’єкти критичної інфраструктури, в окремих областях почалися перебої з електропостачанням та мобільним зв’язком.
Джерело minfin

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше