Українська РЕБ під час останньої масованої атаки вивела з ладу 20 ракет рф: в ISW назвали це переломним моментом

Виведення з ладу понад 20 ракет за допомогою “активних контрзаходів засобами радіоелектронної боротьби” може бути переломом українських можливостей радіоелектронної боротьби, вважають в ISW.

Військові аналітики кажуть, що засобам РЕБ зазвичай приписували виведення з ладу російських безпілотників, але не ракетних систем.

ISW раніше оцінював, що кампанія ударів hосії проти України та українська адаптація до протидії новим російським ударним комплексам є частиною ширшої тактичної і технологічної гонки “напад-захист” між можливостями дальньої авіації та протиповітряної оборони.

Речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат зазначив, що російський ракетний удар 13 січня, був схожий на удар, який російські війська зробили 8 січня і в попередні рази. Інститут вивчення війни вважає, що слова Ігната свідчать про те, що українські сили можуть розпізнати закономірності в повторюваних російських ударах і, відповідно, впроваджувати інновації та адаптуватися до них.

  • Під час комбінованої повітряної атаки hосії по Україні вранці 13 січня понад два десятки російських ракет та дронів не досягли цілей внаслідок самопідривів, влучання в безлюдні території та завдяки ефективній роботі українських засобів радіоелектронної боротьби.
Джерело УП

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше