Українські артилеристи опублікували ефектне відео знищення новітнього російського ЗРК “Бук-М3”

Збройні Сили України знищили зенітно-ракетний комплекс “Бук-М3”. Відео було опубліковано на країні 44-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола.

На кадрах із відео показано, що російські військові намагалися заховати зенітно-ракетний комплекс поблизу лісосмуги. Однак це не завадило українському дрону виявити його. Окрім “Бук-М3”, артилеристи вразили склади з боєприпасами.

“Бук-М3” являє собою новітній російський зенітно-ракетний комплекс. Його прийняли на озброєння у 2016 році. ЗРК використовується для забезпечення захисту від аеродинамічних цілей, що маневрують, але також може застосовуватися для завдавання ударів по наземних цілях.

Зенітно-ракетний комплекс може вражати повітряні об’єкти, що летять на швидкості до 3 км/с. Максимальна висота перехоплення становить 5-35 км, а дальність – 2,5-70 км.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше