Українські фахівці розробили піротехнічну машину ПМ-Л на базі італійської техніки (відео)

В Україні для рятувальників розробили нову піротехнічну машину легкого типу ПМ-Л на базі італійської багатоцільової машини.

Машину для рятувальників представила компанія «Пожмашина».

ПМ-Л офіційно презентують на виставці «Технології захисту/Пожтех», що пройде у Києві 28 – 30 травня.

Автомобіль побудовано на базі італійського багатоцільового всюдихода Tekne Graelion 75 з колісною формулою 4х4. Піротехнічна машина отримала бронювання із протимінним захистом. Також на шасі змонтовано кузовну надбудову з броньованим відсіком для перевезення вибухонебезпечних предметів, який отримав відкидну апарель та висувний лоток. ПM-Л завдовжки 6730 мм, завширшки (без дзеркал) 2040 мм та заввишки 2700 мм має повну масу 8000 кг. Tekne Graelion 75 відрізняється відмінними позашляховими властивостями. Тут встановлені портальні мости з колісними редукторами, які забезпечують дорожній просвіт 450 мм. Підвіска ресора, на подвійних амортизаторах. Машина здатна долати підйоми крутістю до 44 град., а також броди завглибшки до 800 мм (з підготовкою – 1100 мм).

Українська піротехнічна машина легкого типу ПМ-Л. Травень 2024. Україна. Фото: Компанія «Пожмашина»

На Tekne Graelion 75 застосовано 3,0-літровий турбодизель IVECO потужністю 175 к. с. і максимальним крутним моментом 430 Нм при 1600 об/хв. Коробка передач встановлюється 6-ступенева – на вибір механічна, або автоматична Allison. Максимальна швидкість сягає 100 км/год.

Українська піротехнічна машина легкого типу ПМ-Л. Травень 2024. Україна. Фото: Компанія «Пожмашина»
Джерело Мілітарний

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше