Український ударний БПЛА «Сокіл-300» може подолати 3 300 км (відео)

Інженери конструкторського бюро “Луч” спроектували ударний дрон “Сокіл-300”. У русі він може приводитися двигунами кількох типів. Маються на увазі українські силові установки МС-500-05С/СЕ і АІ-450Т2, а також австрійська Rotax 914.

Детально
Злітна маса дрона прямо залежить від типу встановленого двигуна. Наприклад, модифікація “Сокола” з двигуном АІ-450Т2 має злітну масу 535 кг. При встановленні в БПЛА двигуна Rotax 914 його злітна маса знизиться до 420 кг.

Український ударний дрон здатний переміщатися на висоті до 12 км. Для управління ним використовується інерційний блок і лазерні гіроскопи. Його розробили фахівці приладобудівного підприємства “Арсенал”. Як озброєння безпілотник використовує ракети РК-10, Р2-М і РК-2П. Вони можуть вражати цілі на дистанції до 10 км.

Дрон може нести на борту радіолокатор із синтезованою апертурою, а також малогабаритну радіолокаційну станцію. Точність сканування землі радіолокатором з висоти 5 кілометрів становить 30х30 см. “Очами” дрона є оптико-електронна станція від ПТРК “Бар’єр-В”.

Варто зазначити, що від типу встановленого в БПЛА двигуна залежить не тільки його злітна маса, а й дальність польоту. Модифікація з українським двигуном АП-450Т2 здатна покрити відстань до 1 300 км. Дальність польоту безпілотника з двигуном Rotax 914 може досягати 3 300 км.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело prostomob
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше