Український бронеавтомобіль “Новатор” отримав нову зброю: бойовий модуль “Таврія”

Компанія «Українська бронетехніка» провела польові випробування своєї нової, 10-місної машини «Новатор» із бойовим модулем «Таврія 14.5» . На даху бронеавтомобіля було змонтовано турель з дистанційним керуванням, з кулеметом КПВТ калібру 14,5 мм.

Система стабілізації дозволяє ефективно вести вогонь на ходу. Оптико-електронний модуль забезпечує виявлення цілей з відривом до 5 км. Боєкомплект складається із 200 набоїв. Бойовий модуль має рівень балістичного захисту Level 1 згідно зі STANAG 4569.

Новий варіант бронеавтомобіля “Новатор” подовжений на 10 см і має повністю закритий кузов, що вміщає до 10 осіб. Споряджена вага складає 9660 кг, а вантажопідйомність 3340 кг.

Шасі Ford F-550 було посилено. Задня підвіска замість пружин отримала ресори, по два амортизатори, а також пневмобалони, що дозволяють регулювати жорсткість та величину дорожнього просвіту.

Під капотом встановлена ​​6,7-літрова V-подібна вісімка потужністю 300 л. с., що працює у парі з автоматичною коробкою передач – на 6 або 10 ступенів. Максимальна швидкість бронеавтомобіля складає 135 км/год.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше