Український робот “ГНОМ” дебютував на виставці Security 2.0

Минулого тижня у Києві відбулася виставка Security 2.0, присвячена технологіям безпеки. Temerland military solutions привезла на неї робота “ГНОМ”.

Роботизована платформа є безпілотною. Її можна використовувати для збору розвідданих, спостереження за противником, збільшення дальності радіозв’язку, евакуації поранених, доставки боєприпасів та ін. За словами розробників, «ГНОМ» здатний працювати в тандемі з більшими роботами.

Невеликі габарити та беззвучне переміщення роблять робота ідеальним рішенням для спостереження. Камера з круговим оглядом кріпиться на телескопічній щоглі. Наземний дрон може віддалятися від пункту керування на відстань до 5 км.

Технічні характеристики:

  • Вага: 50 кг
  • Радіус дії: 5 км
  • Ємність акумулятора: 60 А*ч
  • Тип АКБ: Li-ion.
  • Канал зв’язку: Private LTE або WiFi 5.

Безпілотник можна використовувати як репітер для посилення радіосигналу. При одночасному застосуванні на полі бою кількох роботів ця функція набуває особливої актуальності.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше