Українці зробили свій внесок у розвиток ракетобудування, за що отримали високу нагороду

Українсько-американська команда програми “Антарес” отримала найпрестижнішу нагороду Міжнародної академії астронавтики “За командні досягнення” (The Laurels for Team Achievement).

Ракету-носій “Антарес” створено для місій з доставлення необхідного вантажу на МКС
Зазначається, що завдячуючи спільній роботі українських та американських інженерів вдалося в короткі терміни створити надійну, ефективну і доступну комерційну ракету-носій “Антарес” для місій з доставлення корисного вантажу на МКС. Це дає змогу забезпечувати вчасно та ефективно міжнародну команду космонавтів провізією та обладнанням, необхідним для функціонування МКС та реалізації на станції науково-дослідних програм.

Головний розробник ракети-носія – американська корпорація Northrop Grumman. Основну конструкцію першого ступеня РН “Антарес” розробило ДП “КБ «Південне” та виготовило ДП “ВО ПМЗ” у кооперації з українськими підприємствами “Хартрон-АРКОС”, “Київприлад”, “Хартрон-ЮКОМ”, “ЧЕЗАРА”, “РАПІД”.
21 квітня 2013 року відбувся перший пуск ракети-носія “Антарес”. Станом на сьогодні виконано 12 успішних пусків, на МКС доставлено близько 30 тонн корисного навантаження.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше