Укрпошта розробляє новий мобільний додаток з функцією відстеження посилок

«Укрпошта» планує цього року запустити новий мобільний застосунок, який замінить наявний. Про це 27 червня AIN.UA повідомив маркетинговий директор Укрпошти Максим Колесніков.

Поточний застосунок має невисокі рейтинги в App Store та Google Play Market: 2,5 та 2,0 відповідно. Одна з його найбільших проблем полягає у відсутності сповіщень про статус посилки.

«Цей застосунок піде в історію, ми готуємо новий. Цього року вийде новий застосунок, де будуть всі функції, яких зараз немає. Для того проводиться додаткова робота щодо трекінгу посилок. Одна з найбільших проблем, яка є в поточному застосунку, – це те, що в ньому нема сповіщень про статус вашої посилки. Це було пов’язано не з тим, що не було бажання в розробників, — просто всього не могла надавати інфраструктура «Укрпошти», — сказав Колесніков.

Користувачі зможуть отримувати сповіщення про статус своїх посилок на кожному етапі – від сортування до доставки.

«Зараз ми запускаємо кілька систем, які будуть дозволяти на кожному кроці контролювати посилку — те саме автоматизоване сортування дозволить розуміти, що, де і як вона їде. І це дозволить запустити цю функцію. Застосунок буде повністю новий і переписаний, цей, на жаль, вже не полікуєш», — додав Колесніков.

Автоматизоване сортування посилок на Укрпошті

У 2024 році Укрпошта планує повністю перейти на автоматизований режим сортування. 5 квітня 2023 року компанія запустила першу автоматичну (роботизовану) лінію по сортуванню посилок.

За результатами тендера для поставки конвеєрного обладнання для «Укрпошти» був обраний український виробник – фірма «Українські інтелектуальні системи». Відповідний тендер завершився на початку жовтня минулого року. Угоду підписали на 163, 7 мільйона гривень.

UIS Tilt tray sorter – це сортувальник, розроблений українськими інженерами. Більше ніж 90% його складових виготовлено на 10 різних промислових підприємствах України, а сортуванням керує власне програмне забезпечення на базі Oracle.

Укрпошта завершила встановлення автоматизованих сортувальних ліній на логістичному терміналі у Києві 15 лютого 2024 року. Нове обладнання дозволяє обробляти 18 тисяч посилок за одну годину, або ж близько 400 тисяч відправлень на добу. Упродовж першого півріччя автоматизація потужностей відбудеться ще у шести сортувальних терміналах в Дніпрі, Києві, Львові, Одесі, Харкові та Хмельницькому.

Джерело informator

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше