«Укртелеком» відбив потужну атаку хакерів на свою IT-інфраструктуру

Увечері 28 березня українська телекомунікаційна компанія «Укртелеком» зазнала кібератаки, через що виникли проблеми у роботі інтернету.
Голова Держслужби спецзв’язку та захисту інформації України Юрій Щиголь заявив, що атака нейтралізована та триває відновлення обслуговування клієнтів.

В «Укртелекомі» заявили, що кібератаку успішно відбили.

«Зараз атака відбита, надання послуг поступово відновлюється».
Михайло Шуранов, директор департаменту зв’язків із громадськістю та зовнішніх комунікацій «Укртелеком»
NetBlocks, який відстежує збої в роботі інтернет-сервісів, також підтвердив факт атаки, заявивши про «збої, що продовжуються і посилюються, в національному масштабі».

Після атаки Юрій Щиголь додав, що «Укртелеком» відновив роботу, але для збереження зв’язку та надання послуг ЗСУ, компанія тимчасово обмежила надання послуг більшості приватних користувачів та бізнес-клієнтів.

Джерело ITC

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше