В Італії створили кросівки, які можуть змінювати свій розмір (відео)

Всі деталі взуття замінюються, розбираються та підлягають одноразовому використанню

Така розробка насамперед порадує підлітків та їхніх батьків, яким доводиться постійно купувати нове взуття, бо старе стало мало
Італійський дизайнер анонсував вихід унікальних кросівок 4Steps. Вони можуть “рости” разом із ногою дитини. Чоловік витратив 7 років на розробку прототипу.

Дизайнер Мішель Ді Карло представив концепт кросівок 4Steps, з особливою конструкцією, що дозволяє збільшувати розмір взуття. Кросівки зростатимуть разом із тим, як ростуть ноги людини. Задум призначений в першу чергу для підлітків віком від 6 до 14 років. Саме на цей вік припадає найактивніше зростання всього тіла.

Усього буде три деталі: основа, підошва та форма шкарпетки із щільної тканини. Щоб збільшити розмір, кросівки потрібно розібрати, витягнути по стопі й знову зібрати деталі разом і зав’язати всі шнурки. До речі, саме еластичні шнурки утримують конструкцію разом. У теплу пору року відкрита стільникова структура дозволяє повітрю проходити через кросівки, а в прохолодну пору року може знадобитися додатковий шар шкарпеток для захисту від холоду.

За словами Мішеля, кросівки можуть бути надруковані на 3D-принтері гнучкого і міцного пластику FilaFlex, а також з поліуретану, що тягнеться. Колір кожної деталі можна вибрати в спеціальному конфігураторі онлайн або створити свій власний дизайн, завантаживши його в 3D-принтер. А вага регульованих кросівок складатиме всього 123 грами.

Дизайнер поділився, що його взуття майбутнього недороге, але точну вартість Мішель не уточнив. Зараз дизайнер працює над якістю збирання та подальшим виходом продукту на масовий ринок.

Джерело informator

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше