В Китаї за рекордні 24 години встановили морську вітротурбіну потужністю 16 МВт

У вересні під час тайфуну активна вітрова турбіна Goldwind встановила інший рекорд, з виробництва електроенергії — 384,1 МВт·год за 24 години (цього достатньо для забезпечення електроенергією майже 170 000 будинків).

Про рекордне встановлення нової турбіни GWH252-16MW Goldwind відзвітувала в соцмережах, хоча й не надала детальної інформації про метод, який допоміг оптимізувати процес — пришвидшити виробництво і зменшити витрати у тому числі.

Компанія також не уточнює, де розташована турбіна — ймовірно, на морській вітроелектростанції Zhangpu Liuao Phase 2 у південно-східній провінції Фуцзянь, де розташована та сама турбіна, яка генерує рекордну електроенергію. Розробник і будівельник станції — державна енергетична компанія China Three Gorges (CTG) є розробником і будівельником Фази 2 Zhangpu Liuao.

GWH252-16MW має діаметр ротора 252 метри та площу охоплення 50 000 квадратних метрів (еквівалент семи стандартних футбольних полів). Висота щогли турбіни — 146 метрів — майже як висота 50-поверхового будинку.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше