В Україні почали продаж позашляховика INEOS Grenadier з Великобританії (фото)

Британський виробник позашляховиків INEOS Automotive та АВТ Баварія на цьому тижні підписали імпортерську угоду, згідно якої АВТ Баварія став авторизованим імпортером автомобілів INEOS в Україні. Салон та сервіс будуть розташовані у дилерському центрі АВТ Баварія в с. Гора.

INEOS Grenadier 4×4 SUV – це позашляховик підвищеної прохідності з сучасним рівнем комфорту, вишуканістю та стандартами якості. План продажів на цей рік – 50 одиниць та 100 одиниць у 2025 році.

Українські покупці зможуть вибрати між позашляховиком Grenadier 4X4 та пікапом Grenadier Quartermaster. Пізніше модельний ряд буде розширено новим SUV Fusilier, який буде доступний як у повністю електричній версії, так і в електричній версії з подовжувачем запасу ходу.

INEOS Automotive є дочірньою компанією INEOS Group (www.ineos.com), провідного виробника нафтохімії, спеціальних хімікатів та нафтопродуктів. У ньому працюють 26 тисяч людей у 36 підприємствах, а виробнича мережа охоплює 194 виробничі підприємства у 29 країнах. Від фарб до пластику, від текстилю до технологій, від ліків до мобільних телефонів, матеріали, вироблені INEOS, покращують майже всі аспекти сучасного життя. У 2019 році продажі INEOS склали близько 61 мільярда доларів.

Джерело auto.24tv

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше