В Україні розпочинаються навчальна програма для військовослужбовців з метою покращення знань державної мови

В Україні стартували курси з удосконалення державної мови для військовослужбовців. Перше практичне заняття провели 21 лютого – в Міжнародний день рідної мови
Про це повідомив Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь, який започаткував курси спільно з проєктом “Єдині”.

Перше заняття відбулося в 150-му навчальному центрі командування Сил територіальної оборони ЗСУ. Його провів Олександр Черкас, учитель Київського військового ліцею імені Івана Богуна, фіналіст Global Teacher Prize Ukrainе, аспірант Київського національного лінгвістичного університету, тренер і модератор розмовних клубів проєкту “Єдині”.

“Появі таких курсів завдячую всім військовослужбовцям, які, вдосконалюючи свої мовні навички, демонструють відповідальне ставлення до основ національної ідентичності. Вірю, що подібні ініціативи будуть втілені в усіх куточках держави, адже розбудова мережі таких мовних курсів, неухильне застосування української в усіх сферах суспільного життя, особистий приклад поваги до основ національної безпеки та оборони – запорука нашої впевненої ходи до перемоги. Сила рідного слова утверджується мільйонами незламних!” – зазначив Тарас Кремінь.

Джерело espreso

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше