Вбивця морських мін: Raytheon завершила розробку дрона Barracuda (відео)

Компанія Raytheon (RTX) завершила роботу над пакетом технічних даних для морського безпілотного мінного тральщика Barracuda.

Про це повідомляє видання Seapower.

Barracuda – це одноразовий протимінний безпілотник вагою майже 12 кілограмів і довжиною майже 122 сантиметри, що розроблявся для потреб Військово-морського флоту США.

Після запуску він приводиться в рух чотирма невеликими водометами, які доставляють його до точки виявлення морської міни, виявленої буксированим гідролокатором AQS-20C.

Дані про ціль, включаючи GPS-координати, передаються на пристрій. За допомогою гідролокатора і камери, встановленої в носовій частині апарату, оператор може підтвердити наявність міни.

Після підтвердження Barracuda наближається до міни й підривається.

Починаючи з травня 2023 року Raytheon будує 128 апаратів Barracuda, з них 63 – для випробувань підрядниками, а 65 – для випробувань ВМС.

Ден Сіманс, директор компанії Raytheon з питань протимінної боротьби сказав, що ВМС ще не прийняли остаточного рішення про те, якими будуть пускові платформи для Barracuda.  Серед кандидатів – протимінні кораблі прибережної зони, в тому числі й безекіпажні.

Початок серійного виробництва одноразових апаратів запланований на 2027 фінансовий рік.

Ілюстративне зображення Barracuda
Джерело militarnyi

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше