Велика Британія узаконила конфіскацію криптоактивів

Влада Великої Британії нещодавно схвалила підзаконні акти, спрямовані на розширення їхніх можливостей щодо конфіскації криптовалютних активів, зокрема біткоїна, залучених у злочинну діяльність на законних підставах.

З 26 квітня новий закон надасть правоохоронним органам Великої Британії повноваження заморожувати цифрові активи на термін до 90 днів без постанови суду, якщо є підозра в причетності до злочинної діяльності.

Цей захід спрямований на припинення незаконного фінансування, запобігання переміщенню або приховуванню активів. Дійсно, майбутнє правило засноване на Законі про економічні злочини та корпоративну прозорість 2023 року.

Це розширює можливості правоохоронних органів щодо конфіскації та знерухомлення конкретних криптоактивів, пов’язаних із кримінальними злочинами. До них належать відмивання грошей, незаконний обіг наркотиків і тероризм.

Джерело processer.media

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше