Віртуальний наречений: іспанська художниця збирається вийти заміж за штучний інтелект

Іспансько-голландська художниця цього літа вийде заміж за ШІ-голограму. Про це пише Insider.

Іспансько-голландська художниця Алісія Фрейміс цього літа вийде заміж за свого голографічного партнера AILex. Голограма навчена на основі інформації про її попередніх романтичних партнерів. Нетрадиційна церемонія відбудеться в музеї Depot Boijmans Van Beuningen в Роттердамі.

Піар-команда нареченої анонсувала, що на церемонії буде «унікальний ритуал єднання людини й аватара», а гостям подадуть «молекулярну їжу, якою можуть насолоджуватися як люди, так і людиноподібні істоти».

Фраміс каже, що весілля представляє «нове покоління любові», де люди будуть мати стосунки з голограмами, аватарами й роботами. «Цікаво, що ми можемо отримати іпотеку на купівлю нового автомобіля, а тепер ми можемо отримати іпотеку на купівлю нового компаньйона», — каже вона. І додала: «Компаньйони зі штучним інтелектом і люди можуть бути вигідним варіантом для людей, які потребують спілкування. Ця голограма задовольнить усі мої потреби».

Повідомляється, що раніше вона мала стосунки з манекеном, на ім’я П’єр.

Джерело vctr.media

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше