Visa та Mastercard зупиняють співпрацю з криптобіржею Binance

Mastercard та Visa вирішили призупинити співпрацю з Binance, великою криптовалютною біржею, яка стикається з проблемами через міжнародні регуляції. Компанії, очевидно, хочуть дистанціюватися від криптовалютних ринків. 

Про це пише видання Вloomberg.

Починаючи з липня, Віза припинила випуск нових спільних карток із Binance у Європі. Мастеркард також припинить усі партнерські відносини з Binance у вересні. Причини таких рішень обох компаній залишаються невідомими.

Binance зіткнулася із критикою від фінансових регуляторів у різних країнах, особливо після декількох скандалів минулого року. США зокрема звинувачує Binance у порушенні декількох фінансових норм.

Ці обмеження стали великим ударом по спробах Binance інтегруватися в традиційну фінансову систему. Раніше цього року Binance вже втратила доступ до банківських послуг у США та Австралії.

Також Binance зупинила роботу своєї служби, яка дозволяла компаніям приймати платежі в криптовалюті через картки Visa та Mastercard.

Відомо, що зміни від Мастеркард вплинуть на співпрацю Binance в декількох країнах Латинської Америки та Бахрейні. За інформацією Binance, це торкнеться лише невеликої частини їх користувачів.

Нагадаємо, головний регулятор Уолл-стріт — Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) – звинуватила найбільшу криптобіржу світу Binance та її гендиректора Чанпена Чжао в порушенні правил торгівлі цінними паперами.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше