Вітчизняний БпЛА “Postman” вже випробовують на полігоні (фото)

Вітчизняний БпЛА “Postman” може літати вглиб території противника на 45+ кілометрів (оперативний радіус 55+ км), робити скиди 6-8 кг зарядів і повертатися назад. Наразі перспективну розробку тестують.

“Наш БпЛА “Postman” сьогодні на полігоні пройшов 115 км і ще залишилось 10% батареї. Сто пʼятнадцять кілометрів! (На фото — показники з Mission Planner. Пруф.) Це означає, що ми можемо впевнено стверджувати, що в бойових умовах можна розраховувати на оперативний радіус ≈55 км. І повернутися назад!” – написав аеророзвідник, який випробовував техніку.

Вітчизняний БпЛА “Postman” може працювати на відстані більшій, ніж уся наявна в Сил оборони ствольна артилерія (якщо йдеться про звичайні снаряди).

Автор також зазначив, що дрон вже почали тестувати у справжніх бойових умовах. БпЛА зміг пролетіти через зону дії РЕБ противника й успішно виконати задачу.

Джерело mil.co

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше