ВПС США на базі JetZero створять прототип військового літака зі змішаним крилом

ВПС США залучили JetZero до створення прототипу літака зі змішаним крилом, щоб продемонструвати можливості технології, яка може призвести до створення нового класу військових транспортних літаків.

За оцінками ВПС США, транспортні літаки споживають реактивне паливо 4,5 мільярда літрів щороку. Щоб зменшити витрати, ВПС разом з НАСА та Відділом оборонних інновацій розглядають літаки зі змішаним крилом як можливе рішення.

Змішаний корпус крила знижує опір як мінімум на 30% і, отже, підвищує ефективність, перетворюючи фюзеляж на аеродинамічний профіль, який створює підйомну силу разом з крилами. Це знижує рівень шуму і дозволяє значно економити паливо до 50% і значно збільшити простір для корисного навантаження для пасажирів і вантажів, зберігаючи можливість роботи з існуючих аеропортів.

Великий внутрішній простір розглядався як негатив для цивільних пасажирських перевезень через відсутність вікон, але військові програми будуть більше зосереджені на дозаправці повітря, заправці танкерів і перевезенні вантажів. Щодо пасажирів, то військовослужбовці вже звикли літати в салонах без вікон.

Крім того, розмістивши двигуни на верхній частині фюзеляжу, можна підвищити ефективність, дозволяючи літаку працювати з ґрунтових злітно-посадкових смуг.

“Літаки зі змішаним крилом можуть значно знизити попит на паливо і збільшити глобальне охоплення”, – сказав міністр ВПС Френк Кендалл. «Швидке, ефективне та дальнє переміщення сил та вантажів є критично важливою можливістю для реалізації стратегії національної безпеки».

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше