Xiaomi випустила пристрій, який робить будь-який туалет «розумним»

Xiaomi пропонує широкий вибір продуктів різних видів. Через свою краудфандингову платформу Youpin компанія пропонує на продаж цікавий пристрій – MEMAX.

MEMAX – це невеликий пристрій, що перезаряджається, що дозволяє автоматизувати роботу туалету після використання.

Для цього MEMAX має невеликий важіль внизу, а також датчик руху. Цей датчик необхідно помістити на бачок унітазу, трохи вище за кнопку змиву, тим самим активуючи механізм зливу води після нашого догляду.

MEMAX повністю незалежний, тому що всередині нього знаходиться батарея, що перезаряджається, ємністю 2000 мАч з автономністю до 3 місяців при середньому використанні 25 розрядів на день. Після цього його можна зарядити через порт USB Type C.

Це цікавий пристрій, який продає Xiaomi, має невеликий відсік для ароматизованих таблеток. Він працює ще й як освіжувач повітря 2×1, що робить унітаз “розумним” пристроєм.

MEMAX продається не тільки в Китаї, його можна купити на AliExpress всього за 20 євро. Його установка надзвичайно проста, тому що не потребує особливого підключення чи проводки для живлення.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше