З 1 лютого повинні запрацювати перші мобільні аптеки Укрпошти

З 1 лютого 2024 року Укрпошта доставлятиме ліки на деокуповані та прифронтові території.
Пілотний запуск проєкту Укрпошта-Ліки на деокупованих і прифронтових територіях планується з 1 лютого. Така можливість дозволить розв’язати проблему доступних ліків на 100% території України вже у першій половині 2024 року.
З цією метою АТ Укрпошта отримає ліцензію на продаж лікарських засобів в існуючих поштових стаціонарних або мобільних відділеннях.
У січні розпочалися пошук приміщення для відкриття першого ліцензованого складу у Києві і набір фармацевтів. Крім того, планується впровадження гарячої лінії для оформлення запитів від громадян.
Як це працюватиме: доставка і правила продажу ліків

Для реалізації цієї ініціативи планується:

1. Відкриття ліцензованих складів на ключових сортувальних об’єктах Укрпошти (Київ, Львів, Харків, Одеса, Хмельницький), що дасть змогу забезпечити доставку ліків до будь-якого населеного пункту країни вже наступного дня.

2. Забезпечення запасу 10 тисяч найменувань лікарських засобів.

3. Інтеграція з програмою Доступні ліки.

У мобільних аптечних пунктах діятимуть аналогічні правила відпуску лікарських засобів, як і в стаціонарних аптеках. Усі рецептурні препарати видаватимуться виключно за рецептом.

Джерело nv

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше