Завдяки ЗСУ рушниця DroneGun Tactical прославилася на весь світ

На озброєнні ЗСУ перебувають рушниці DroneGun Tactical. Їх виробляє компанія DroneShield з Австралії. Завдяки успішному застосуванню антидронових рушниць в Україні вона здобула світову популярність.

Кошти на випуск перших пристроїв засновники DroneShield збирали за допомогою краудфандингу. Їм вдалося залучити 50 000 USD. Справжній успіх до фаундерів стартапу прийшов після застосування антидронових рушниць бійцями ЗСУ проти російських безпілотників.

 

Найкращими продуктами австралійської компанії є рушниця DroneGun Tactical і пістолет DroneGun MKIII. Дальність дії антидронової рушниці становить 2 500 метрів. Вона важить 7,5 кг. На одному заряді АКБ рушниця здатна пропрацювати понад 2 години. Вага пістолета становить близько 2 кг. На відміну від рушниці він має меншу дальність дії. Обидві моделі здатні пригнічувати не тільки радіоканали, а й супутниковий зв’язок.

Вироби DroneShield у російсько-українській війні зарекомендували себе як ефективний інструмент протидії ворожим дронам. Успіх в Україні спричинив кратне збільшення замовлень. Пристрої DroneShield застосовували для забезпечення безпеки на Іграх Співдружності, інавгурації президента Бразилії тощо. Наразі їх активно використовують поліцейські для перехоплення безпілотників, які використовуються для доставки наркотичних засобів до в’язниць.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше