Здорове харчування для дітей: в Україні з’являться кухарі закладу освіти

На базі закладів професійно-технічної освіти з вересня поточного року розпочнуть готувати фахівців за новим державним стандартом «Кухар закладу освіти». Про це повідомила генеральна директорка директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки Ірина Шумік, передає Укрінформ.

За її словами, реформа шкільного харчування здійснюється досить системно.

«Міністерство освіти спільно з Офісом реформ працює над впровадженням нового стандарту «Кухар закладу освіти». Це буде абсолютно нова професія, і ми впевнені, що з вересня розпочнемо підготовку таких фахівців у закладах професійно-технічної освіти», – зазначила представниця Міносвіти.

Вона також зазначила, що наразі вже затверджена програма підвищення кваліфікації, яка покриває всі необхідні навички на новому обладнанні та з новими рецептурниками. Зараз триває робота над відповідними матеріалами та поширенням кращих практик.

Раніше повідомлялось, що учнів профтехів навчатимуть керувати цивільними дронами. Визначені профтехи уже отримали майже три десятки безпілотників.

Джерело vsviti

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше