Знайдено уламки в Києві: росія використала балістичну ракету з КНДР для обстрілу – ексклюзивні фото

Яка саме це ракета, KN-23 чи KN-24 встановити важко, але вочевидь Київ також був цілю ударів рф балістичними ракетами з КНДР

Під час однієї з нещодавніх ракетних атак рф по Києву була випущена, як мінімум, одна північнокорейська балістична ракета. Її уламки були знайдені жителями столиці, які сфотографували її та надіслали до редакції Defense Express.

На них видно доволі великий за розмірами уламок фюзеляжу. Він має доволі нехарактерне для російських ракет маркування, яке намагались стерти.


Нанесення на ракети великих серійних номерів характерне лише для КНДР. Й нанесеннями довгих чисел, скоріш за все, Пхеньян намагається зробити ілюзію величезної кількості таких ракет у своєму арсеналі. Водночас рф взагалі не наносить серійні номери на ракети таким чином.

KN-23

Точно ідентифікувати уламки й сказати, чи була це KN-23, чи KN-24 наразі доволі складно. Бо після її збиття, уламки, скоріш за все, розкидано на достатньо значній території. Й, як й у випадку з ударом північнокорейської ракети по Харкову ідентифікація уламків ускладняється банальною відсутністю інформації, бо до цього часу ці ракети з КНДР не полишали межі країни, окрім випадків, коли вони падали у море.

Джерело defence-ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше