Знаходиться командний центр ХАМАС: Ізраїль заявив, що знайшов вхід в тунель бойовиків у лікарні Аль-Шифа у Газі (фото)

Армія оборони Ізраїлю повідомила, що знайшла діючу шахту тунелю всередині лікарняного комплексу “Аль-Шифа” у місті Газа.

“Сьогодні всередині лікарні була виявлена тунельна інфраструктура ХАМАС”, – заявили у ЦАХАЛ.

CNN зазначає, що військові також опублікували фото і відеоматеріали.

Ізраїльський спецназ здійснив рейд на найбільшу в Газі лікарню рано вранці 15 листопада після того, як кілька тижнів тому заявив, що в ній знаходиться підземний командний і контрольний центр ХАМАС.

Лікарі та чиновники охорони здоров’я в анклаві, яким керує ХАМАС, постійно заперечують ці звинувачення.

CNN наголошує, що не може самостійно перевірити заяви Ізраїлю або ХАМАСу.

Повідомляється, що на відео, наданому Ізраїлем, видно голу землю і отвір у землі. Сторони шахти, схоже, укріплені бетоном. Близько до поверхні також видно відкриті труби і кабелі.

Зображення ймовірного тунелю ХАМАС, оприлюднене Армією оборони Ізраїлю 16 листопада

У певний момент камера висовується вгору, щоб показати один з головних корпусів лікарні, що знаходиться приблизно в 30 метрах від отвору.

У заяві армії сказано, що військові також знайшли неподалік замінований автомобіль з великою кількістю зброї і боєприпасів.

На телевізійному брифінгу увечері 16 листопада речник ЦАХАЛу контр-адмірал Даніель Хагарі заявив, що армійські інженери працюють над виявленням інфраструктури тунелю.

Хагарі також повідомив, що солдати розкопали оперативний тунель в лікарні Аль-Рантісі на півночі Гази.

Джерело CNN УП

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше