ЗСУ почали самостійно ремонтувати гаубиці M777 (відео)

Командування Сил логістики Збройних Сил України опублікувало відео, на якому показало, як українські фахівці ремонтують американські гаубиці M777.

Налагодження ремонту є важливим кроком, адже 155-мм гаубиця є однією з основних артилерійських систем на озброєнні в НАТО. До того ж це можливість зменшити час на логістику до країн альянсу, де їх би ремонтували.

Окрім того, ЗСУ розгорнули ремонтові роботи в серйозніших масштабах, адже лагодили західне озброєння почали ще 2022 року, коли армія США створила центр «дистанційного ремонту». Американські інженери через зашифровані чати інструктували українських колег, а саме надавали креслення, пояснення, а також в разі чого необхідні компоненти.

Зазначимо, що це перше повідомлення про те, що Україна опанувала повний ремонт гаубиці. Наприклад, на кадрах можна помітити кілька M777.

M777 — це легка буксирована гаубиця британсько-американських виробників, яка має 155-мм калібр. Вартість для експорту становить приблизно 3,7 млн доларів за одиницю.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше