ЗСУ відбили великий танковий штурм під Авдіївкою

Forbes повідомляє про значний успіх Збройних сил України (ЗСУ) в обороні проти, можливо, одного з найбільших танкових штурмів російської армії під Авдіївкою з початку повномасштабного вторгнення. У суботу, 30 березня, росіяни втратили третину своїх танків у спробі наступу, що свідчить про мужність і високу боєздатність українських військ.

Перед цим наступом, за даними Forbes, російські військові зазнавали великих втрат транспортних засобів під час спроб захоплення Авдіївки, що призвело до того, що вони здебільшого покладались на піхотні сили. Проте, незабаром перед штурмом, росіяни зосередили велику кількість бронетехніки, включно з 36 танками та 12 бойовими машинами піхоти (БМП) з 6-го танкового полку 90-ї танкової дивізії, і розпочали атаку на позиції України.

У відповідь на це, 25-та бригада ЗСУ провела успішну контратаку, знищивши 12 танків і 8 БМП з російської колони. Ця дія стала яскравим прикладом ефективної оборони, в якій українські військові використовували міни, артилерію, протитанкові ракети та безпілотні літальні апарати (БПЛА) для відсічі ворога.

Попри суворі умови та нестачу боєприпасів, українські бригади демонструють високу боєздатність та здатність до ефективного спротиву противнику, часто залишаючись непохитними перед обличчям великої та добре озброєної сили ворога. Описуючи бої навколо Тоненького як “позиційні”, Центр оборонних стратегій підкреслює, що жодна зі сторін не змогла значно просунутись після штурму, підтверджуючи непросту, але рішучу оборону українських сил.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше