Google представила новий фірмовий шрифт Roboto Serif

Google представила новий шрифт сімейства Roboto, розроблений спільно з дизайнером компанії Commercial Type Грегом Газдовичем (Greg Gazdowicz). Цей шрифт із засічками отримав назву Roboto Serif – як стверджують у Google, він оптимізований для комфортного читання.

У компанії уточнили, що новий шрифт – це не просто старі букви оригінального рубаного Roboto Sans. Навпаки, кожну літеру було перемальовано з нуля, однак збереглися пропорції попередника, щоб їх можна було вільно використовувати разом в одній композиції. Поява такого проєкту може свідчити, що за кілька років домінування мінімалістичних рішень шрифти із засічками знову входять у моду. Але головне в тому, що вони вважаються зручнішими для читання завдяки чітким формам букв. Нарешті, найважливішою перевагою Roboto Serif є те, що це варіативний шрифт: накреслення букв можна змінювати в залежності від роздільної здатності дисплея.

Сімейство шрифтів Roboto використовується у різних проєктах Google вже понад десять років. Його дебют відбувся з виходом ОС Android 4.0 (Ice Cream Sandwich), проте останнім часом він почав витіснятися шрифтом Product Sans, на основі якого, зокрема, було створено актуальний логотип Google. Сьогодні Roboto Serif доступний для безкоштовного використання та скачування на сервісі Google Fonts – на жаль, поки що без кирилиці. Компанія ще не зробила жодних заяв щодо планів щодо його використання.

Джерело 3dnews

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше