Корисна для схуднення: ця ягода допомагає приборкати голод

Якщо ви прагнете схуднути, важливо, щоб раціон не лише був низькокалорійним, а й містив поживні речовини. Фрукти, порівняно з іншими продуктами, є багатими на поживні елементи й мають низьку калорійність. Крім того, існують певні ягоди, які допомагають втамувати голод. Ідеться про все відому малину.

Малина допомагає схуднути: як це працює

Споживання достатньої кількості фруктів та овочів може допомогти збільшити інтервал між їжею. Якщо ваша мета — схуднути, додайте у свій раціон малину. Ці солодкі ягоди містять клітковину, антиоксиданти та мають приємний смак.

За даними Міністерства сільського господарства США, одна склянка малини, як свіжої, так і замороженої, містить близько 10 г клітковини. Це приблизно одна третина щоденного споживання клітковини для чоловіків та жінок згідно з дієтичними рекомендаціями.

Крім того, що клітковина сприяє зниженню ваги, вона сповільнює процес травлення і запобігає різким коливанням рівня цукру в крові, забезпечуючи більш стабільний рівень енергії протягом дня.

Також варто зазначити, що бактерії у вашому кишківнику живляться клітковиною. Таким чином, споживання клітковини є необхідною умовою для здорового кишкового мікробіому, який відіграє важливу роль.

Антиоксиданти, які містяться в овочах та фруктах, відіграють важливу роль у захисті клітин організму, нейтралізуючи шкідливі вільні радикали та зменшуючи запалення, яке може спричинити захворювання. Малина є одним із лідерів серед продуктів, що містять антиоксиданти.

Крім того, малина багата на антоціані – специфічні антиоксиданти, які мають важливу роль у підтримці здоров’я. Ця ягода також є відмінним джерелом вітамину С.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело newsyou
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше