McDonald’s використовуватиме ШІ Google для підвищення якості обслуговування

Мережа McDonald’s оголосила про партнерство з Google для впровадження технологій генеративного штучного інтелекту. Оновлення торкнеться тисяч ресторанів, починаючи з 2024 року.

Як заявили в компанії, ШІ допоможе оптимізувати роботу та обслуговування на основі аналізу великих даних. У результаті відвідувачі зможуть отримувати “більш гарячу та свіжу їжу”.

Зокрема, технології Google оновлять апаратне та програмне забезпечення ресторанів. Це спростить роботу персоналу і дасть змогу оперативно ухвалювати рішення, щоб звести до мінімуму збої.

У компанії наголосили, що ШІ не замінить людей, а навпаки, полегшить їм роботу і відкриє нові можливості взаємодії з клієнтами.

Крім того, McDonald’s впровадить нову операційну систему, інтегровану з мобільним додатком і кіосками замовлень. Як очікується, це також поліпшить управління ресторанами і призведе до персоналізованого обслуговування відвідувачів.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше