NASA скоротило штат у росії

Національне управління США з аеронавтики та дослідження космосу (NASA) ухвалило рішення скоротити  свій штат у росії. Це спричинено напругою у стосунках Вашингтона й москви після розпочатої кремлівським режимом війни в Україні.

Про це в інтерв’ю SpaceNews повідомила заступниця глави американського космічного відомства Пем Мелрой.

«Ми, авжеж, трохи занепокоєні (становищем) наших співробітників в росії. Одним із результатів цього є скорочення персоналу у рф», — розповіла вона.

За словами Мелрой, NASA завжди укладає певні плани на випадок надзвичайних ситуацій.

«Ми — NASA, тому ми завжди говоримо про всілякі плани. Нині все працює дуже професійно й дуже злагоджено», — додала вона.

Раніше ми повідомляли, що британська компанія OneWeb розірвала співробітництво з «Роскосмосом» і уклала угоду про запуск супутників з американською SpaceX.

Джерело tokar.ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше