Неймовірна історія: безхатько намагався викрасти безпілотний автомобіль Waymo в Лос-Анджелесі

Поліція заарештувала бездомного чоловіка, який, за їхніми даними, намагався викрасти безпілотний автомобіль Waymo в центрі Лос-Анджелеса в суботу ввечері.

Чоловік увійшов і спробував керувати автомобілем Waymo, який зупинився, щоб випустити пасажира. Після того як безпритульний, якого представник Waymo назвав “несанкціонованим пішоходом”, увійшов в автомобіль, команда підтримки райдерів компанії наказала йому вийти з машини. Коли він цього не зробив, компанія звернулася в поліцію, яка змогла вивести чоловіка з авто і заарештувати його.

Автомобіль не було пошкоджено, а водій не постраждав. За даними Waymo, автомобіль стояв нерухомо протягом усього інциденту, тому що компанія ідентифікувала сторонню людину, яка перебувала в транспортному засобі.

Waymo – це дочірня компанія Google, яка займається розробкою технологій автономного водіння. Компанія вже понад рік тестує свої автомобілі в Лос-Анджелесі, але зіштовхнулася з критикою і протестами від місцевих жителів і влади, які вважають, що безпілотні автомобілі становлять загрозу для безпеки та робочих місць.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше