Популярні запитання тих, хто планує купити стабілізатор напруги

Один із важливих параметрів стабільності роботи електропристроїв для дому чи комерції – якісна підтримка параметрів струму. Ефективна регуляція напруги – це максимальна якість роботи побутових чи комерційних приладів, їх тривалість використання та необхідний захист. Стабілізатори напруги у різноманітті призначення, кількості фаз, брендів-виробників та за показниками потужності, пропонує інтернет-магазин електрообладнання Electro100 на сторінці https://electro100.ua/stabilizator-naprugi. Тут є можливість замовити необхідний стабілізатор за декілька кліків та з комфортним і простим оформленням і доставкою. На сторінці можна дізнатись всі важливі параметри стабілізатора та відсортувати пропозиції за параметрами:

  • вартість приладу;
  • система роботи – електронний, релейний, інверторний;
  • конструктивними особливостями та іншими властивостями.

Більше про запропонований інтернет-магазином асортимент можна прочитати на сайті https://electro100.ua/, де представлені необхідні пристрої для якісного електрозабезпечення квартири чи офісу.

Чому стабілізатор потрібен навіть якщо є система захисту?

Стабілізатор має свою унікальну функцію, яку жоден інший пристрій не замінить. Реле чи інша аварійна автоматика просто припинить постачання енергії. Тобто якщо показник буде нижчим чи критично вищим – струму не буде. Блоки безперебійного живлення миттєво відреагують на зникнення в мережі струму і підтримають роботу приладів чи їх поступове вимкнення у запланованому режимі.

Стабілізатор напруги допоможе навіть за значних і постійних коливаннях рівня напруги. Він не тільки застосовує ресурс акумулятора, як це роблять більшість ДБЖ, а регулює рівень напруги своїми потужностями. Стабілізатор регулює напругу, що подається у мережу до стандартного рівня – 220 В із мінімальною похибкою. Тобто навіть за «стрибків» напруги, стабілізатор сформує постійне і безперервне живлення у заданих параметрах, а не просто вимкне струм чи перейде на живлення від резервного джерела.

Який діапазон регуляції напруги дає стабілізатор

У більшості моделей сучасних стабілізаторів діапазон регульованої напруги складає від 90-100 до 300 В. Тобто стабілізатор, використовуючи трансформаторні котушки чи діодне перетворення напруги збільшує, чи зменшує цей показник майже у три рази. Такої ефективної системи перетворення немає у звичайних блоків живлення. Це пояснює, чому для швидкодіючої і ефективної системи захисту будинкової мережі використовують обов’язково і стабілізатори.

Важливо вказати і те, що такий широкий діапазон регулювання напруги може відбуватись з врахуванням високої потужності, що може сягати від 0,2-0,5 кВт до десятків і сотень кіловат.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше