Bitcoin злетів до $57 тис., оновивши 2-річний максимум

Ціна криптовалюти біткойн досягла дворічного максимуму, перевищивши $57 тис. на торгах в Азії у вівторок. Це стало наслідком ознак інтенсивних інституційних покупок. Водночас ціна криптовалюти Ether перевищила $3200 вперше за 2 роки.

Вартість Bitcoin зросла більш ніж на 10% за дві сесії. Цьому посприяло розкриття інформації про те, що компанія з розробки програмного забезпечення та за сумісництвом криптоінвестор MicroStrategy нещодавно придбала близько 3000 біткойнів на суму $155 млн.

Найбільша за ринковою вартістю криптовалюта нещодавно отримала підтримку завдяки схваленню у США біржових фондів (ETF), що володіють біткойнами. У понеділок обсяги торгів у кількох фондах різко зросли, а компанії, пов’язані з криптовалютами, також зросли, на відміну від більш знервованих ринків.

На момент підготовки матеріалу ціна Bitcoin дещо знизилась та становить близько $56 тис.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше