Безпілотник Bayraktar TB-2 отримав захист від засобів ППО (відео)

Фахівці турецької компанії Aselsan розробили модуль РЕБ для безпілотників. Він був представлений на оборонній виставці IDEF-23, що пройшла днями в Стамбулі.

Модуль EH POD дебютував на виставковому заході у двох модифікаціях, призначених для безпілотників Acinci і Bayraktar TB-2. Він призначений для виявлення, запису та аналізу радіолокаційних даних. Модуль здатний одночасно глушити кілька повітряних цілей.

Розробники стверджують, що EH POD здатний зробити засоби ППО противника марними. Модуль також можна використовувати для глушіння ворожих дронів, які атакують безпілотник. Виріб було протестовано інженерами Aselsan з кількома системами ППО. У всіх випадках EH POD довів свою ефективність.

Вага модуля РЕБ становить 40 кг. Він спочатку розроблявся для ударного дрона Acinci. Версія MINI EH POD вагою 11 кг призначена для безпілотника Bayraktar TB-2.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше