Bitcoin оновлює дворічний максимум, перевищивши $64 тис

У понеділок, 4 березня, вартість криптовалюти Bitcoin досягла дворічного максимуму, подолавши 64 тисяч доларі та підвищившись на 2%

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що на початку азійського дня біткоїн досяг $64 285, що є найвищим показником з кінця 2021 року, і підвищився на 2% за останню сесію – $63 850.

Рекорд Bitcoin становить $68 999,99 – він встановлений у листопаді 2021 року.

Найдорожча криптовалюта за ринковою вартістю цього року зросла на 50%, і більша частина зростання припадає на останні кілька тижнів, коли різко зріс обсяг торгів біткойн-фондами, зареєстрованими в США.

Крім того, інша популярна криптовалюта ether піднялася на спекуляціях про те, що незабаром у неї також можуть з’явитися біржові кошти, що стимулюватимуть приплив. З початку року вона зросла на 50% – сьогодні її вартість становить $3490.

Наприкінці 27 лютого біткоїн здорожчав до рекордних 57 тисяч доларів. Ефір перевищив позначку в 3,2 тисячі доларів вперше з 2022 року.

Джерело espreso.tv

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше