Boeing побудує перший літак у метавсесвіті

Слово «метасвіт» звучить все частіше. Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 обіцяли створити метавсесвіт у грі та додати NFT-контент, але після критики гравців від цієї ідеї відмовилися. Тепер вдатися до метавсесвіту вирішив один із найбільших світових виробників авіаційної, космічної та військової техніки – Boeing.

За даними Reuters, компанія має намір сформулювати таким чином свій перший літак. На заводі майбутнього імерсивні тривимірні інженерні проекти реалізовуватимуться роботами та механіками з різних точок планети. Перші безпосередньо зв’язуватимуться один з одним у процесі, а люди — працюватимуть через гарнітури HoloLens від Microsoft вартістю 3,5 тис. дол.

Boeing розраховує перейти у цифрову екосистему за два роки. Її суть полягає у створенні та поєднанні віртуальних тривимірних копій «цифрового двійника» літака та виробничої системи, здатної запускати симуляцію.

«Йдеться про посилення інженерної справи. Ми говоримо про зміну методів роботи всієї компанії», – заявив у першому майже за два роки інтерв’ю Reuters головний інженер Boeing Грег Хіслоп.

За його словами, понад 70% проблем із якістю в авіакомпанії пов’язані з дизайном. І нові інструменти матимуть ключове значення: Boeing планує після створення вивести нову авіацію на ринок через 4-5 років.

Нещодавно головний виконавчий директор Airbus, головного конкурента Boeing, Гійом Форі обіцяв «винайти нові виробничі системи та використовувати можливості даних» для оптимізації промислової системи. Прагнення обох авіагігантів символізують цифрову революцію. Багато компаній, включаючи Ford Motor та Meta Platforms хочуть перейти у віртуальний світ метавсесвіту.

У 2018 році Boeing розпочала тестування технології доповненої реальності для надання технічним фахівцям інтерактивних тривимірних електричних схем у режимі реального часу.

Криза Boeing 737 Max

Амбітні плани компанії Boeing озвучені після кризи 737 Max 8: у 2018 році в Індонезії розбився літак авіакомпанії Lion Air зі 181 людьми на борту, а у 2019 році в Ефіопії впало повітряне судно Ethiopian Airlines зі 149 пасажирами.

До цього Boeing 737 Max 8 випереджав свого головного конкурента Airbus А320 NEO. Але після двох авіакатастроф 737 MAX заборонили літати майже по всьому світу, виробництво було зупинено, а компанія зазнала мільярдних збитків.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше