Новітній БПЛА-камікадзе від «Укроборонпрому» здатний повертатися на базу

Інженери “Укроборонпрому” близькі до завершення льотних випробувань новітнього БПЛА-камікадзе, здатного вражати цілі на дистанції до 1 000 км. Про це журналістам “Настоящего времени” розповів Олег Болдирєв, який обіймає посаду керівника державного концерну.

Топ-менеджер зазначив, що новий український дрон схожий на Shahed-136. Водночас розроблений фахівцями “Укроборонпрому” безпілотник має кілька особливостей, які вигідно відрізняють його від іранського БПЛА. Український безпілотник може повертатися на базу після виконання завдання. Таким чином, він є багаторазовим. Вага бойової частини літального апарату дорівнює 75 кг.

Болдирєв наголосив, що далекобійний безпілотник уже зібрано. Глава “Укроборонпрому” назвав його “нульовим пацієнтом”. Частина компонентів БПЛА має іноземне походження. Наприклад, відеокамери з високою роздільною здатністю в Україні не виробляються. Їх доводиться закуповувати за кордоном.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше