«Повернись живим» став найбільшим проектом на Patreon за сумою щомісячних платежів

На момент виходу публікації у фонду «Повернись живим» понад 9100 підписників, а щомісячна сума донатів перевищує $210 000. Це найбільший показник серед усіх облікових записів на платформі.

Керівник напрямку фандрайзингу фонду Олег Карпенко каже, що лише за один день 22 лютого на рахунки «Повернись живим» надійшло 20 млн грн. Це трохи більше, ніж за весь 2021 рік. Про це він повідомив у коментарі для AIN.UA.

Кошти, які фонд отримує через Patreon, поки не враховують у цю суму. Вони надійдуть в кінці місяця. Тоді керівництво зможе сказати, скільки грошей фонд отримав за лютий.
Зараз сайт «Повернись живим» працює з проблемами, бо не справляється з трафіком. В команді намагаються стабілізувати роботу.

Основні задачі фонду сьогодні — комунікація з ЗСУ про потреби бійців та закупівля необхідного обладнання. Частина коштів також піде на потреби сил територіальної оборони. Наразі фонд має сотні заявок від військових.

Нагадаємо, ще вчора «Повернись живим» не входив навіть у п’ятірку Patreon. Однак 22 лютого розпочалися масові перерахування коштів від українців та бізнесу. Засновник DOU та Djinni Максим Іщенко пожертвував на рахунок фонду 5 мільйонів гривень. Це найбільший за розміром перерахунок в історії «Повернись живим».
До ініціативи долучилися також Intellias, Genesis, Uklon, «ПриватБанк» та інші компанії.

Джерело ain

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше