У мережі опублікували компанії та сервіси, які на час карантину надають безкоштовні послуги

У зв’язку з епідемією коронавірусу в Україні багато компаній йдуть на поступки своїм клієнтам, полегшуючи життя в такий важкий період для всіх.

Після введення карантину у всій Україні багато сервісів та компанії вирішили запропонувати ряд безкоштовних послуг і знижок для того, щоб піти на зустріч своїм клієнтам.

Так, нововведення торкнулися популярних служб доставок, мобільних операторів, таксі, банків, платформ для самонавчання та багатьох інших компаній. Детальніше про основні послуги і знижки читайте нижче.

Посилки, кешбек і зв’язок

Так, у зв’язку з карантинними заходами Укрпошта та Нова пошта ввели ряд змін в роботі, які стосуються заходів безпеки. І, на щастя клієнтів, компанії скасували плату за зберігання посилок клієнтів до кінця карантину. Раніше на п’ятий день зберігання вашої посилки у відділенні нараховувалася плата.

Не залишилися осторонь і українські мобільні оператори – Київстар, Vodafone і Lifecell. Вони оголосили про безкоштовні дзвінки в роумінгу на номери державних гарячих ліній щодо поширення коронавірусу, щоб допомогти громадянам за кордоном зв’язатися з посольством для повернення додому.

Крім того, Vodafone ввів послугу безкоштовного спілкування на час карантину. Компанія безкоштовно надала своїм клієнтам на час карантину безлімітний доступ до соціальних мереж (Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest) і мессенджерам (текстові та графічні повідомлення Viber, Telegram, WhatsApp, Skype та Snapchat).

Також популярне таксі буде безкоштовно возити медиків на роботу. МОЗ і Uber домовилися про безкоштовне перевезення лікарів на час карантину, тому що співробітники екстреної медичної допомоги не знають, як добиратися на роботу. Це пов’язано з припиненням транспортного сполучення в Запорізькій області та Україні в цілому.

Відзначився також і Monobank під девізом «ненудно вам самоізоляції». Тепер він повертає 20% кешбек від покупок в онлайн-магазинах PlayStation Store, Xbox Microsoft Store, Netflix, MEGOGO, Pornhub, Brazzers, AppStore і Google Play.

 

Київський сервіс пошуку нянь Parasolka у разі необхідності безкоштовно допоможе з наглядом за дитиною, якщо батьків госпіталізують з коронавірусом.

Пристосовуються і сервіси доставки їжі, які в умовах закритих закладів стали ще популярнішими. Вони пропонують своїм клієнтам безконтактну доставку – кур’єр просто залишить замовлення в оговореному місці, наприклад, під  дверима. Деякі, зокрема Uber Eats, надають свої послуги безкоштовно.

 

Час проведений вдома на карантині можна витратити не тільки на відпочинок, але і на самонавчання. Кілька популярних платформ з онлайн-курсами вирішили надати можливість безкоштовного навчання своїм користувачам. Так, платформа дистанційного навчання Coursera відкрила безкоштовний доступ до 3,8 тис. своїх курсів.

Український аналог Prometheus теж не відстає – він пропонує безкоштовно пройти понад 100 онлайн-курсів та тренінгів різноманітного спрямування – з англійської, критичного мислення, здорового харчування тощо.

Видавництва  допомагають своїм читачам не сумувати. Наш Формат відкрив безкоштовний доступ до 10 електронних книг на час карантину. Серед них, зокрема, такі бестселери, як Чорний лебідь Насіма Талеба або Цивілізація Ніла Фергюсона.

Але онлайн тренувати можна не тільки мозок, а й тіло. Оскільки спортивні зали теж змушені були зачинити свої двері, більшість сьогодні пропонує тренування у мережі. Так, київська школа йоги щоденно проводить заняття в прямому ефірі, а харків’яни записують відеоуроки воркауту і викладають їх на YouTube.

Онлайн екскурсії та подорожі

Карантинні заходи, введені в багатьох країнах Європи вплинули на проведення концертів, та масштабних світових заходів, в числі яких Євробачення, Євро-2020 і навіть Олімпіада.

Однак артисти знайшли виходи і проводять онлайн-концерти. Зірки не впадають у відчай і приєднуються до музичного флешмобу, запрошуючи шанувальників на свої онлайн-концерти в соціальних мережах.

Так, Сергій Бабкін, Світлана Тарабарова, група The Hardkiss вже порадували фанатів своїм виступом в прямому ефірі. Але на цьому сюрпризи для слухачів не закінчилися. Українська співачка Джамала також приєдналася до ініціативи музикантів і анонсувала онлайн-концерт 24 березня в 19.00.

Онлайн-туризм – це теж про нову реальність, в тому числі і в Україні. Вітчизняні музеї ввели віртуальні тури.

Джерело Факти

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше