В Україні запущено навчальну програму IT UpSkilling – вона дозволить безоплатно скласти іспити на сертифікацію Microsoft

Компанія Microsoft разом з партнерами DevRain, MVP Community та FastLane, за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, оголосили про запуск програми для підвищення ІТ-навичок – IT UpSkilling. Ініціатива має на меті підтримати розвиток навичок IT-спеціалістів по всій країні та підвищити рівень ІТ-сертифікації розробників в Україні.

Навчання розпочинається 20 січня та триватиме до червня 2022 року. Програма складається з онлайн тренінгів, вебінарів та сесій з підготовки до здачі іспитів на ІТ-сертифікацію Microsoft.

Вивчатимуться наступні напрямки:

  • хмарні технології Azure,
  • Data&AI,
  • Infrastructure та Security,
  • розробка бізнес-додатків.

До участі запрошуються усі охочі, особливо ІТ-спеціалісти, розробники та студенти технічних ВУЗв.

В рамках програми передбачається підготовка та здача екзаменів з Основ Технологій та більш глибоких сценаріїв на міжнародно визнану ІТ-сертифікацію Майкрософт з володіння певними ІТ-навичками та знаннями, а саме:

  • Сертифікація з основ хмарного сервісу Azure (Microsoft Azure Fundamentals),
  • Сертифікація з базових знань про технології машинного навчання (ML) та штучного інтелекту (AI) (Microsoft Azure AI Fundamentals),
  • Сертифікація по Основі баз даних в Microsoft Azure (Microsoft Azure Data Fundamentals),
  • Сертифікація по дизайну та впровадження рішень Microsoft DevOps (Designing and Implementing Microsoft DevOps Solutions).

Безплатно скласти екзамени з напрямку Основи технологій буде можливо лише за умови відвідування Microsoft Virtual Training Days, а екзамени з більш поглиблених напрямків – лише за умови навчання на програмі. Для усіх інших зацікавлених осіб екзамени залишаються на платній основі.

Долучитися до програми IT UpSkilling можна за наступним посиланням.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше