Walmart протестують службу доставки товарів безпілотними вантажівками у 2021 році

Найбільша у світі мережа гуртової та роздрібної торгівлі Walmart в майбутньому році проведе тестування повністю автономних вантажних фургонів для доставляння товарів. Пілотний проєкт триватиме протягом 18 місяців та буде проводитися спільно зі стартапом Gatik, які займаються розробками технологій безпілотних транспортних засобів. Ключове завдання — перехід до повної автономності в процесі доставлення товарів.

Gatik обладнала кілька фургонів з мультитемпературним режимом перевезення вантажів різними датчиками, системами та програмним забезпеченням для автономного управління. З кінця 2019 року ці вантажівки використовувалися для доставок клієнтам онлайн-замовлень (з резервним водієм безпеки) між головним складом Walmart та розташованими в трьох кілометрах сусідніми магазинами в Бентонвіллі, штат Арканзас. В цілому на цей момент фургони Gatik покрили 113 тис. кілометрів шляху в повністю автономному режимі.

У наступному році обидві компанії збираються розширити зону застосування безпілотних вантажівок. Автономні фургони будуть використовуватися для доставлення товарів в рамках більш протяжного маршруту — між розподільчим центром в Новому Орлеані та магазинами, розташованими за 32 кілометри від нього в невеликому містечку Метер, в штаті Луїзіана. На цей раз доставка товарів буде здійснюватися без знаходження водія в кабіні.

«Ми співпрацюємо не тільки з Gatik з питань, пов’язаних з тестуванням автономних транспортних засобів. Компанія продовжить вивчати можливості інтеграції безпілотних способів доставки товарів в нашу екосистему», — прокоментував Том Уорд (Tom Ward), старший віцепрезидент Walmart по цифровим операціям.

Як вказує ресурс The Verge, торговельна мережа Walmart співпрацює з безліччю компаній, які займаються розробкою технологій безпілотних автомобілів. В їх число входять Waymo, Cruise, Nuro, Udelv, Baidu, Ford та Postmates.

Джерело TheVerge

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше