Митці годинникових справ: найвищий стандарт швейцарської майстерності

Швейцарія вже безліч років славиться найвищими стандартами якості у будь-якій сфері виробництва. Найякісніші матеріали та найліпша техніка виконання давно стали візитною карткою всіх виготовлених у Швейцарії виробів. Але є одна, найбільш відома галузь, яка стала втіленням любові швейцарців до точності, вишуканості та елегантності. Цією галуззю є виготовлення найбільш надійних у світі годинників.

Швейцарські годинники виступають не просто аксесуаром, а ще й відображенням успіху, статусу та високого соціального положення свого володаря. Вони являють собою фізичне втілення ділового етикету, допомагаючи справити враження на оточуючих.

Як не помилитись, вибираючи швейцарський годинник?

Навряд чи заради придбання годинника ви забажаєте вивчити всі нюанси внутрішнього влаштування механізму та технічними нюансами. Тож давайте розглянемо, за якими зовнішніми ознаками можна відрізнити оригінальний швейцарський годинник від підробки.

  1. Скло.
    Більшість швейцарських брендів використовують сапфірове скло для виготовлення своїх виробів. Його безсумнівною перевагою є те, що таке скло відрізняється значною зносостійкістю та не втрачає “товарного” виду з плином часу.
    Виявити таке скло доволі просто: достатньо капнути на нього водою. На сапфіровому склі крапля триматиме акуратну форму, в той час, як на підробці розтечеться калюжкою.
  2. Матеріал корпусу.
    Швейцарці ні за що не дозволять собі спаплюжити славнозвісну продукцію використанням неякісних матеріалів. Тож найчастіше для виготовлення корпусу годинника використовується біле або жовте золото, їх сплави з домішками або високоякісна гіпоалергенна сталь. Rolex взагалі використовують унікальний сплав, для роботи з яким необхідне спеціальне обладнання.
    Матеріал, з якого виготовлено корпус годинника, обов’язково має бути вказаним у паспорті виробу.
  3. Матеріал ремінця чи браслету.
    Ідеально прошиті ремінці із високоякісної крокодилової шкіри — це вже своєрідна візитівка швейцарських годинникарів. Вагомим недоліком такого ремінця є низька зносостійкість.
    Браслети ж швейцарських годинників виготовляються за унікальною технологією з так само якісних матеріалів, як і корпуси. Але вони користуються меншою популярністю серед споживачів, адже виглядають не так витончено. До того ж їх довжину, на відміну від ремінця, зможе відрегулювати лише майстер.

Останньою ознакою в нашому списку буде найбільш очевидне, те, що можна вгледіти неозброєним оком. Мова йде про маркування. Напис “Swiss Made” свідчить про оригінальність та якість виробу. Як правило, його розташовують внизу циферблату, рідше — на задній частині корпусу.

За що світ так цінує швейцарські годинники?

Як ми вже з’ясували, швейцарський годинник — це аксесуар, який було створено задля того, щоб підкреслити високий статус володаря. Але, окрім виконання функції престижного аксесуара, які ще переваги мають швейцарські годинники у порівнянні з іншими?

  • Висока точність.
    Механізм швейцарського годинника виконаний так досконало та педантично, що протягом всього часу користування він показує вірний час з точністю до секунди.
  • Надійність.
    Кожен швейцарський бренд від Balmain до Cartier та Rolex завзято підтримує багаторічні традиції якості. Можна відкинути будь-які сумніви як щодо матеріалів, з яких виготовлено годинник, так і щодо майстерності годинникарів.
  • Довговічність.
    Завдяки копіткій праці майстрів та використанню лише найкращих металів та скла, швейцарські годинники служать своєму володареві настільки довго, що їх навіть можна передавати у спадок.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше