Топ 5 архітектурних стилів сучасних заміських будинків

Жити у передмісті, якомога далі від міської метушні – мрія багатьох українців. Тим більше в сучасних заміських котеджах – https://blagovist.ua/search/house/sale – гармонійно поєднуються стильна розкіш, функціональність та практичність. Серед розмаїття затишних будинків важливо обрати свій, згідно з індивідуальними естетичними смаками.

Сучасний стиль

Зовнішній вигляд будинків у сучасному стилі обумовлює легка та економна конструкція, що ідеально відповідає віянням мінімалізму. Особливості архітектури приваблюють новизною, екстравагантністю та сміливістю. Елегантні котеджі на сайті https://blagovist.ua/ не домінують над навколишнім ландшафтним дизайном. Прямокутні форми та конструкції утворюють витончені, оригінальні та граціозні будови, яка до того ж будуть енергоефективними, функціональними та затишними. Завдяки великим панорамним вікнам та натуральним матеріалам, у внутрішніх приміщеннях виникатиме приємне відчуття простору та повітря.

Вічна класика

Тепла та затишна класика передбачає актуальні архітектурні рішення, що не залежать від швидкоплинних віянь моди. Котеджі мають лаконічний і завершений вигляд. Виразність та пластичність забезпечують непомітні балкони, відкриті тераси та ґанки, прикрашені колонами. Оформлення фасаду – стримано елегантне. Об’ємні монументальні форми з чіткою геометрією доповнюються затишними нішами. Під час будівництва застосовують природні матеріали: камінь, цеглу, деревину. Особняки, побудовані у класичному стилі, мають сучасний й аристократичний вигляд і через 5, і навіть 100 років. Це дивовижний комфорт поза часом.

Авангардний кубізм

Вперше про кубізм в архітектурі заговорили на початку 20 століття у Франції. Наразі кубічний стиль знову опинився на вершині моди. Його головні особливості – строгі геометричні форми, що гарантують, що будівля добре переглядатиметься з усіх боків. А ось симетрія не така вже й важлива. Кубічні будинки мають дуже простий дизайн. Архітектори рідко дотримуються чітких пропорцій. Як наслідок, створюється візуальний ефект, ніби будинок складається з окремих прямокутних блоків, незалежних один від одного. Покрівля в таких котеджах, зазвичай, плоска. Найчастіше простір даху використовують як додаткову терасу для розваг та відпочинку на свіжому повітрі.

Скандинавський стиль

Архітектурний напрямок сформувався під впливом клімату північної Європи, де зими затяжні, дні короткі, а сонце рідко з’являється з-за хмар. Його ще називають нордичним. Першорядне завдання скандинавського екстер’єру – забезпечити максимальний доступ природного світла до всіх внутрішніх приміщень. Панорамне скління вікон і еркер на другому поверсі якнайкраще цьому сприяють. 4 основні особливості скандинавського стилю – простота, функціональна практичність, чіткість ліній і виважена елегантність. Пологу двосхилу покрівлю покривають, переважно, темно-сірою черепицею, що гармонує зі стриманою кольоровою гамою зовнішніх стін. Вікна мають форму видовженого прямокутника.

Сміливий хай-тек

Напрямок характеризується технологічністю, стриманими фасадами, плоским дахом, відкритим простим плануванням, чіткими геометричними формами. Оздоблювальні матеріали переважають у світлій кольоровій гамі. Темні кольори підкреслюють окремі конструктивні елементи, надаючи геометричній формі остаточної цілісності. Великі панорамні вікна заповнюють будинок сонячним світлом. «Будинок майбутнього» – це також максимум ергономічності та енергоефективності. Такі котеджі підійдуть для прагматичних людей, які прагнуть розірвати традиції й користуватися останніми досягненнями цивілізації.

Життя в стильному заміському особняку протікатиме насичено, неспішно й розмірено. Ви радітимете кожному дню, проведеному у стінах свого чудового будинку.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше