Топ 5 сайтів з віддаленою роботою

Російсько-українська війна внесла величезні корективи в життя багатьох людей. Хтось пішов воювати, комусь довелося втікати за кордон, дехто залишився без житла, а хтось втратив роботу. Остання ситуація, можливо, видається й не найгіршою. Але засоби для існування потрібні всім.

Позбутися невизначеності та забезпечити себе та рідних допоможе віддалена робота. Тим більше кількість людей, які працюють із дому, щороку збільшується в усьому світі. Нині це справжній тренд, який постійно розвивається, що пов’язано з доступністю Інтернету та іншими важливими перевагами дистанційної зайнятості.

Як знайти віддалену роботу?

Знайти віддалену роботу зараз не настільки складно, як може здатися, на перший погляд. Потрібно лише зайти на перевірений спеціалізований сайт – там безліч цікавих вільних вакансій. Варто також звернути увагу на список найкращих ресурсів із різноманітними пропозиціями, добросовісними працедавцями та достойним рівнем заробітної плати:

  1. На першому місці – відомий бренд Layboard.com. Це популярний портал, на якому будь-хто зможе знайти роботу своєї мрії. Тут зібрані привабливі пропозиції з усіх куточків світу. Вакансії пропонують не лише українські рекрутери, а й прямі роботодавці та кадрові агентства зі США, країн Європи, Азії та Ізраїлю. Інтерфейс майданчика дуже зручний навіть для тих шукачів, які не мають досвіду користування подібними ресурсами. Є можливість виконати пошук бажаної вакансії, заповнивши поля «професія», «країна», «місто», «рубрика», «спеціальність», «зарплата» та інші. Наявність багатьох фільтрів дуже спрощує навігацію по сайту. Є пропозиції для починаючих фахівців, у яких немає досвіду роботи.
  2. На почесному другому місті – унікальна соціальна мережа Linkedin.com. Ця платформа призначена для пошуку та створення корисних ділових контактів. Користувачами мережі вже стали майже 800 мільйонів людей із 200 країн. В Україні вже зареєструвалися більше, ніж 2, 5 мільйонів учасників майданчика. Список ділових контактів можна використовувати з різною метою: розширювати напрацьовані зв’язки, шукати компанії, людей та групи за спільними інтересами, розміщувати резюме для пошуку бажаної роботи, рекомендувати колег до співпраці, отримувати рекомендації від інших учасників спільноти тощо.
  3. Заслужене третє місце дісталося американському майданчику Upwork.com – всесвітній біржі праці. Це надзвичайно популярний спосіб пошуку віддаленої роботи для здобувачів і талановитих співробітників для компаній. Список пропозицій включає віддалені вакансії в IT-сфері, маркетингу, клієнтській підтримці, перекладі, пошуку та обробці даних, копірайтингу. Всього тут 12 розділів, кожен із яких поділений на підрозділи. Працевлаштуватися можна як в стартапі, так і в успішній компанії з сотнями співробітників.
  4. Четверте місце здобув український сервіс Freelancehunt.com – простий у використанні сайт для пошуку віддаленої роботи. Розробники сайтів, дизайнери, перекладачі, копірайтери, юристи та бухгалтери знаходять тут клієнтів з усього світу й розкривають свій творчий потенціал. На ресурсі можна знайти як постійну роботу, так і разові проєкти на фриланс.
  5. І на п’ятому місці – Fiverr.com, де в центрі уваги здобувачі, а не роботодавці. Тут рекрутери шукають виконавців завдань, а не навпаки. На цій біржі легко зареєструватися й можна працювати анонімно.

Знаходити нову роботу, більше заробляти, підтримувати економіку та відбудовувати державу — такі завдання зараз постали перед українцями. І вони з цими викликами справляються на відмінно. Навіть віддалена робота не стає перешкодою для взаємодопомоги та підтримки.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше